Stanowisko
Full-stack developer
Opis

Jesteś mistrzem kodowania? Posiadasz wysokie umiejętności programistyczne? Nieustannie poszukujesz nowych rozwiązań i perfekcyjnie dbasz o każdy szczegół projektu? Unikasz schematów i stereotypowego myślenia? Śledzisz najnowsze trendy i nowinki technologiczne? To wspaniale! Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Miejsce Pracy
Jasionka, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny „Aeropolis”
Forma zatrudnienia
pełny etat/umowa o pracę
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych: JavaScript, HTML, (S)CSS,
  • dobra znajomość środowiska PHP7/PHP8,
  • znajomość relacyjnych baz danych w systemach MySql/MariaDB,
  • praktyczna znajomość frameworka Laravel oraz Vue.js,
  • znajomość środowiska serwerowego Linux,

  • wiedza pozwalająca na konfigurowanie i używanie Docker'ów,
  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po dokumentacji,
  • silne nastawienie na realizację celów i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:
  • pisanie i utrzymanie czystego, wysokiej jakości, funkcjonalnego kodu, zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi,
  • programowanie i wdrażanie wszystkich warstw stosu technologicznego (front-end i back-end),
  • projektowanie, tworzenie i rozwijanie istniejącej architektury systemu w PHP oraz realizacja nowych funkcjonalności,
  • utrzymywanie, optymalizacja i monitoring aplikacji i systemów,
  • testowanie, debugowanie, naprawianie błędów i innych problemów z kodowaniem,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej i technicznej tworzonych rozwiązań,
  • analiza wymagań systemowych i biznesowych,
  • czynny udział w pracach zespołów projektowych.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji influencer marketingowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
  • przejrzysty system premiowy oparty na wynikach,
  • komfortowe warunki pracy w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis” w Jasionce,
  • samodzielne stanowisko, dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań,

  • perspektywy rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość awansu,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • inspirującą i przyjazną atmosferę wśród pozytywnych ludzi,
  • imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne,
  • ścieżkę atrakcyjnych szkoleń i udział w konferencjach branżowych,
  • elastyczny czas pracy, brak korporacyjnych struktur i procedur.

Jesteś zainteresowany/-a? To świetnie!

Prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres jobs@nativehash.io, wpisując w tytule e-maila „Specjalista ds. influencer marketingu”. Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Administratorem danych jest Native Hash Sp. z o.o., Jasionka 954 E, 36-002 Jasionka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Brzmi dobrze? Aplikuj!