Stanowisko
Specjalista/-tka ds. Influencer Marketingu
Opis

Jesteś pasjonatem/-tką, która nie boi się nowych wyzwań? W social mediach czujesz się jak ryba w wodzie, a rynek influencerów znasz od podszewki? Masz głowę pełną pomysłów, a kreatywność to Twoje drugie imię? Chcesz dołączyć do wyjątkowego zespołu i pracować z młodą, pełną energii ekipą? To znakomicie. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce Pracy
Jasionka, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny „Aeropolis”
Forma zatrudnienia
Pełny etat/umowa o pracę.
Wymagania:
  • absolwent/-ka kierunku: Public Relations, marketingu, reklamy lub social media,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami z zakresu digital marketingu,
  • doświadczenie w koordynowaniu kampanii influencer marketingowych,
  • ponadprzeciętna znajomość rynku influencerów oraz bieżących trendów,
  • świetna znajomość platform społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube),
  • zaawansowana znajomość narzędzi do analizy i monitoringu platform social media,
  • znajomość pakietu MS Office, MS Excel i Power Point,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość innych języków obcych,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • inicjatywa, elastyczność w przypadku niestandardowych projektów,
  • silne nastawienie na realizację celów i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • entuzjazm i pozytywne nastawienie.
Obowiązki:
  • aktywne pozyskiwanie marek i nawiązywanie współpracy komercyjnej,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami agencji, koordynowanie działań komunikacyjnych,
  • samodzielne prowadzenie projektów z zakresu influencer marketingu i działań digitalowych,
  • zarządzanie i koordynowanie kampaniami z udziałem influencerów i twórców internetowych,
  • monitorowanie efektywności kampanii influencer marketingowych i badanie rezultatów prowadzonych działań,
  • analizowanie wyników i raportowanie swoich działań w obszarze mediów społecznościowych,
  • budowanie i wdrażanie strategii dla efektywnej komunikacji influencer marketingowej firmy,
  • śledzenie najnowszych trendów w branży digital marketingu i social media,
  • analiza rynku influencerów z różnych branż, monitorowanie ich działalności w sieci,
  • wyszukiwanie influencerów z Polski i z zagranicy, dogłębny research i ocena ich potencjału,
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z influencerami i twórcami internetowymi,
  • koordynacja działań z influencerami, negocjowanie warunków współpracy i umów, zarządzanie budżetem.
  • efektywna współpraca z influencerami o różnych zasięgach na rynku polskim i zagranicznym,
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji, analiza badań rynkowych,
  • pisanie bloga firmowego, prowadzenie platform społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube),
  • tworzenie i publikowanie wysokiej jakości contentu, angażowanie społeczności do dyskusji,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i wspieranie działań promocyjnych,
  • realizacja wysyłek kreatywnych dla wybranych influencerów,
  • organizacja eventów, wydarzeń i akcji promocyjnych,
  • współpraca z resztą teamu, specjalistami ds. social media i influencer marketingu.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji influencer marketingowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
  • przejrzysty system premiowy oparty na wynikach,
  • komfortowe warunki pracy w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis” w Jasionce,
  • samodzielne stanowisko, dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę przy ciekawych projektach dla znanych marek,
  • perspektywy rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość awansu,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • inspirującą i przyjazną atmosferę wśród pozytywnych ludzi,
  • imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne,
  • ścieżkę atrakcyjnych szkoleń i udział w konferencjach branżowych,
  • elastyczny czas pracy, brak korporacyjnych struktur i procedur,

Jesteś zainteresowany/-a? To świetnie!

Prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres jobs@nativehash.io, wpisując w tytule e-maila „Specjalista ds. influencer marketingu”. Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Administratorem danych jest Native Hash Sp. z o.o., Jasionka 954 E, 36-002 Jasionka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Brzmi dobrze? Aplikuj!