Stanowisko
Stażysta/-tka ds. Influencer Marketingu
Opis

NativeHash to agencja influencerów, a dokładniej innowacyjny start-up, który ma w genach nowoczesne rozwiązania AI i wykorzystuje je w kampaniach influencer marketingowych. Tworzymy platformę dla twórców internetowych i za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji dopasowujemy influencera do archetypu marki, co pozwala na szybsze połączenie go z marką, idealne dopasowanie dla niego oferty, a finalnie lepszą współpracę.

Wraz z rozwojem firmy powiększamy nasz zespół i aktualnie poszukujemy stażysty/stażystki do spraw Influencer Marketingu.

Miejsce Pracy
Jasionka, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny „Aeropolis” lub zdalnie
Forma zatrudnienia
pełny etat/umowa o staż
Wymagania:
  • student/-ka lub absolwent/-ka kierunku: marketing, dziennikarstwo, PR, reklama, social media lub im pokrewnymi,
  • lekkie pióro,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • znajomością rynku influencerów, bieżących trendów oraz mediów społecznościowych,
  • bardzo dobra znajomość platform społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube),
  • znajomość pakietu MS Office, MS Excel i Power Point,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość innych języków obcych,

  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • silne nastawienie na realizację celów i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • niezwykłe pokłady kreatywności i nieszablonowego myślenia,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • inicjatywa, elastyczność  w przypadku niestandardowych projektów,
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • entuzjazm i pozytywne nastawienie.
Obowiązki:
  • pisanie treści na bloga, stronę internetową oraz social media
  • wsparcie w koordynowaniu kampanii z udziałem influencerów i twórców internetowych
  • pomoc w aktywnym pozyskiwaniu marek i nawiązywaniu współpracy komercyjnej
  • analizowanie wyników i raportowanie swoich działań w obszarze mediów społecznościowych i influencer marketingu
  • współtworzenie i pomoc we wdrażaniu strategii dla efektywnej komunikacji agencji influencer marketingowej
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami agencji, koordynowanie działań komunikacyjnych,
  • monitorowanie efektywności kampanii influencer marketingowych i badanie rezultatów prowadzonych działań,
  • śledzenie najnowszych trendów w branży digital marketingu i social media,

  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z influencerami  i twórcami internetowymi,
  • efektywna współpraca z influencerami o różnych zasięgach na rynku polskim i zagranicznym,
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji, analiza badań rynkowych,
  • tworzenie i publikowanie wysokiej jakości contentu, angażowanie społeczności do dyskusji,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i wspieranie działań promocyjnych,
  • wsparcie w przygotowywaniu wysyłek kreatywnych do wybranych influencerów,
  • organizacja eventów, wydarzeń  i akcji promocyjnych,
  • współpraca z resztą teamu, specjalistami ds. social media i influencer marketingu.
Oferujemy:
  • wsparcie oraz dostęp do platformy kursowej,
  • bezpłatne praktyki lub płatny staż z Urzędu Pracy w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis” w Jasionce lub zdalnie,
  • elastyczny czas pracy, brak korporacyjnych struktur i procedur,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę przy fascynujących  projektach dla znanych marek,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • inspirującą i przyjazną atmosferę wśród pasjonatów i pozytywnych ludzi,
  • imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne,
  • ścieżkę atrakcyjnych szkoleń i udział w konferencji branżowych,
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia,
  • umożliwiającą podnoszenie kompetencji,
  • perspektywy rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
  • dalszą współpracę i stałe zatrudnienie dla najlepszych.

Jesteś zainteresowany/-a? To świetnie!

Prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres jobs@nativehash.io, wpisując w tytule e-maila „Stażyst(k)a ds. influencer marketingu”. Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem danych jest NativeHash Sp. z o.o. - agencja influencerów znajdująca się pod adresem: Jasionka 954 E, 36-002 Jasionka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Brzmi dobrze? Aplikuj!